Na powitanie

Witamy w Includo. Pisząc ten blog zastanawialiśmy się jak rozpocząć dzielenie się z czytelnikami naszymi przemyśleniami i doświadczeniami. Dobry zwyczaj nakazywałby, abyśmy się przedstawili i pozwalamy sobie od tego zacząć.

Jesteśmy firmą z określoną nazwą i logiem. Ważniejsze jednak dla nas jest to, kto się za tymi kolorami kryje. Wszak firma to ludzie – ludzie, którzy tworzą tę firmę i ludzie, dla których ta firma istnieje. Na czele Includo stoją pedagodzy specjalni i logopedzi z międzynarodowym doświadczeniem w pracy z i dla osób z niepełnosprawnościami. Jako praktycy w klasach, szkołach, czy ośrodkach poznaliśmy realia i potrzeby osób z niepełnosprawnościami i wszystkich tych, którzy mają z nimi styczność. Staramy się rozumieć ich i odpowiadać na ich głosy. Jednakże nie jesteśmy tylko po to, by reagować, ale również, by proponować rozwiązania i formy działania, które mogą uczynić życie wszystkich zaangażowanych radośniejszym. Jeśli ktoś miałby ochotę przyłączyć się do nas w niesieniu tej radości, zapraszamy do dzielenia się swoimi myślami na forum niniejszego blogu. Poprzez nasz blog będziemy przekazywać nasze przemyślenia, doświadczenia i porady, licząc, że dołączycie się do tej komunikacji, by była ona wielostronna i wielokierunkowa.

Wspinamy się na najwyższe szczyty, przebiegamy maratony, wybieramy tylko najlepsze rozwiązania. Przy ogromnej ofercie niełatwo jest zdecydować, co i w jakim stopniu może się okazać skuteczne i satysfakcjonujące. Liczymy, że przy naszym wsparciu ten wybór będzie łatwiejszy i celniejszy.

Ponieważ zakres naszych działań wykracza poza Polskę, niektóre wpisy mogą być po angielsku. Kiedy tylko możliwe będziemy je tłumaczyć, albo przynajmniej dopisywać skrót po polsku.

A, że rozpoczynamy na przełomie starego i nowego roku, życzymy wszystkim bycia razem, komunikowania się i wiary swoje możliwości i możliwości naszych bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *