Includo Assistive and Rehabilitation Technology

Komunikacja i niezależność

Spójrz na życie z dobrej strony

Linia powiększalników AnyView

Powiększalniki i lupy elektroniczne z serii AnyView to znakomite połączenie wysokiej jakości z ceną, która wywoła zadowolenie u użytkowników. Wszystkie modele wyposażone są w wyświetlacze i kamery HD, co zapewnia znakomity obraz. Ergonomiczny kształt, łatwość obsługi i wyskoa funkcjonalność zadowolą każdego. Model, który Państwo wybierzecie będzie efektem wspólnego ustalenia Państwa potrzeb.
Rozwiązania firmy AnyView są dowodem na to, że na dobrą jakość można sobie pozwolić.

Beacon HD do bliży i dali iView 7 zrobione z aluminium pisanie z iView 5

Główne zalety


Jakość i ergonomia

  • Jakość HD to gwarancja wyraźnego i ostrego obrazu. Wszystkie modele powiększalników AnyView tworzone są w technologii HD.

Funkcyjność

  • Pełen zakres rozmiarów wyświetlaczy. Oznacza to, że każdy, kto poszukuje przenośnego i podręcznego powiększalnika znajdzie coś dla siebie. Od 3.5 cala po 7 cali. Do czytania z bliska i odczytu informacji w dali (w wybranych modelach).

Nowoczesny wygląd

  • Świetnie zaprojektowane, znakomicie leżące w ręku. Wykonane z aluminium lub wysokiej jakości plastików.
Lekka lupa elektroniczna iView 3.5

iView 3.5

Dzięki kompaktowemu rozmiarowi i niewielkiej wadze, lupę tę można śmiało nosić w kieszeni lub przywiesić na szyi, aby zawsze była pod ręką. Doskonale nadaje się do czytania etykiet, cen, map, wizytówek, czy menu w restauracji. Jego kształt idealnie wpasowuje się w naszą dłoń.

Lekka lupa elektroniczna iView 3.5
Lekka lupa elektroniczna Pangoo 5.5 z dwiema kamerami

Pangoo 5.5HD

2 kamery w jakości HD dają ogromny komfort dla Twoich oczu. 5.5 calowy wyświetlacz dotykowy oznacza łatwość i komfort w operowaniu funkcjami powiększalnika. Technologia anti-slip oznacza, że Pangoo nigdy nie wyślizgnie Ci się z dłoni.

iView 7HD

Kamera o rozdzielczości 5MP i siedmiocalowy ekran z technologią antyrefleksyjną oferuje niezrównaną jakość w odbiorze obrazu. Obrotowa kamera pozwala na sprawne i szybkie przechodzenie między trybem odczytu w bliży i dali. Aluminiowa podstawa daje więcej stabilności i trwałości. Odpowiednio zaprojektowany kształt ułatwia trzymanie w dłoniach. Możliwość podłączenia do zewnętrznego monitora.

Powiększalnik Beacon z kamerą HD

Beacon HD

Lekkość, solidność i funkcjonalność. To cechy powiększalnika Beacon, który może znaleźć swoje zastosowanie w szkole, biurze, czy w domu. Pomimo niewielkiego rozmiaru daje poczucie stabilności obrazu. Obrotowa kamera zajrzy w każdy kąt, czy to blisko na stole, czy dalej na tablicy. Żadna rzecz się przed nią nie ukryje. Obraz można wyświetlić na ekranie komputera lub telewizora.

Wspieramy ich działania

Cedunis Foundation Akademia Mogę Chcę Potrafię Assistive
Technology Internet Modules Siloe Center for the Blind with clouds and sun rays in the background ICCHP Summer University

© Copyright 2015 Includo Assistive and Rehabilitation Technology & Training