Includo Assistive and Rehabilitation Technology

Komunikacja i niezależność

Pisanie bez wysiłku

OnScreenKeys - Inteligentna klawiatura ekranowa

Inteligentna klawiatura ekranowa, wyposażona w funkcje wirtualnej myszy oraz syntezator mowy, umożliwia szybkie pisanie i pracę z komputerem, nawet jeśli nie mogą Paostwo używad tradycyjnej klawiatury i myszy komputerowej.

Oprogramowanie OnScreenKeys jest technologią wspomagającą dla osób, które nie są w stanie używać zwykłej klawiatury i myszy z powodu niepełnosorawności.

Wirtualna klawiatura OnScreenKeys oferuje wszystkie funkcje, takie jak zwykła klawiatura komputerowa, jak również wiele innych funkcjonalności, które znacznie ułatwiają pracę z komputerem.

Dla osób, którym niepełnosprawność utrudnia mówienie, OnScreenKeys oferuje syntezator mowy, który pozwala na łatwą komunikację z bliskimi.

Klawiatura ekranowa z predykcją

Wybierz wersję, która najlepiej będzie spełniać Wasze oczekiwania. Deluxe, Speak, Click lub Basic.

Główne zalety


Personalizacja

  • Importowane parametry takie, jak wielkość klawiatury i prędkość pracy, można swobodnie zmieniać. Makra tekstowe i spersonalizowane zdania czynią pisanie znacznie łatwiejszym.

Predykcja

  • Dzięki inteligentnym podpowiedziom wyrazowym pisanie jest znacząco szybsze i wygodniejsze.

Odczyt głosowy

  • OnScreenKeys korzysta z zainstalowanych głosów systemowych i umożliwia połączenie z dowolnym innym głosem SAPI

Elastyczność

  • Program OnScreenKeys może być stosowany do pisania w dowolnej aplikacji, przetwarzania tekstu, tworzenia arkuszy, działać jako program pocztowy lub przeglądarka internetowa.

Jakość

  • Wyjątkowy przejrzyste i intuicyjne przyciski. Łatwość konfiguracji i zmiany ustawień, by zoptymalizować pracę z komputerem.

Intuicyjność

  • OnScreenKeys często wykorzystywany jest w systemach z dotykowym ekranem lub w połączeniu z funkcją sterowania oczami, głową i innymi alternatywnymi urządzeniami.

OnScreenKeys to

  • • Inteligentna predykcja z automatycznym przewidywaniem dwóch słów
  • • Funkcja kliknięcia myszki: oferuje zintegrowaną funkcję obsługi kliknięcia myszy, która umożliwia użytkownikom generowanie kliknięcia w sposób dla nich odpowiedni, nawet jeśli nie są zdolni do posługiwania się zwykłą myszą.

Wspieramy ich działania

Poradnia psychologiczno-terapeutyczna
Elf Centrum Mowy i Ruchu
Cedunis Foundation
ICCHP Summer University
Siloe Center for the Blind with clouds and sun rays in the background

© Copyright 2015 Includo Assistive and Rehabilitation Technology & Training