Includo Assistive and Rehabilitation Technology

Komunikacja i niezależność

Pisanie bez wysiłku

OnScreenKeys - Inteligentna klawiatura ekranowa

Inteligentna klawiatura ekranowa, wyposażona w funkcje wirtualnej myszy oraz syntezator mowy, umożliwia szybkie pisanie i pracę z komputerem, nawet jeśli nie mogą Paostwo używad tradycyjnej klawiatury i myszy komputerowej.

Oprogramowanie OnScreenKeys jest technologią wspomagającą dla osób, które nie są w stanie używać zwykłej klawiatury i myszy z powodu niepełnosorawności.

Wirtualna klawiatura OnScreenKeys oferuje wszystkie funkcje, takie jak zwykła klawiatura komputerowa, jak również wiele innych funkcjonalności, które znacznie ułatwiają pracę z komputerem.

Dla osób, którym niepełnosprawność utrudnia mówienie, OnScreenKeys oferuje syntezator mowy, który pozwala na łatwą komunikację z bliskimi.

Klawiatura ekranowa z predykcją

Wybierz wersję, która najlepiej będzie spełniać Wasze oczekiwania. Deluxe, Speak, Click lub Basic.

Główne zalety


Personalizacja

  • Importowane parametry takie, jak wielkość klawiatury i prędkość pracy, można swobodnie zmieniać. Makra tekstowe i spersonalizowane zdania czynią pisanie znacznie łatwiejszym.

Predykcja

  • Dzięki inteligentnym podpowiedziom wyrazowym pisanie jest znacząco szybsze i wygodniejsze.

Odczyt głosowy

  • OnScreenKeys korzysta z zainstalowanych głosów systemowych i umożliwia połączenie z dowolnym innym głosem SAPI

Elastyczność

  • Program OnScreenKeys może być stosowany do pisania w dowolnej aplikacji, przetwarzania tekstu, tworzenia arkuszy, działać jako program pocztowy lub przeglądarka internetowa.

Jakość

  • Wyjątkowy przejrzyste i intuicyjne przyciski. Łatwość konfiguracji i zmiany ustawień, by zoptymalizować pracę z komputerem.

Intuicyjność

  • OnScreenKeys często wykorzystywany jest w systemach z dotykowym ekranem lub w połączeniu z funkcją sterowania oczami, głową i innymi alternatywnymi urządzeniami.

OnScreenKeys to

  • • Inteligentna predykcja z automatycznym przewidywaniem dwóch słów
  • • Funkcja kliknięcia myszki: oferuje zintegrowaną funkcję obsługi kliknięcia myszy, która umożliwia użytkownikom generowanie kliknięcia w sposób dla nich odpowiedni, nawet jeśli nie są zdolni do posługiwania się zwykłą myszą.

Wspieramy ich działania

Cedunis Foundation Akademia Mogę Chcę Potrafię Assistive
Technology Internet Modules Siloe Center for the Blind with clouds and sun rays in the background ICCHP Summer University

© Copyright 2015 Includo Assistive and Rehabilitation Technology & Training