O nas

Firma Includo jest specjalistą w zakresie komunikacji alternatywnej i technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnościami. Na naszej stronie internetowej można zauważyć, że główną paletą kolorów jest połączenie niebieskiego i białego. Niebieski symbolizuje zaufanie, spokój i profesjonalizm, a biały oznacza czystość, prostotę i uczciwość. Te kolory pasują do misji i wartości firmy Includo, która stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klientów. 🙌

Bo z nami lepiej.


Podwyższamy standardy obsługi klientów. Jako pierwsi i przez długi czas, jako jedyni oferowaliśmy możliwość krótkoterminowego wynajmu różnych rozwiązań, dzięki czemu potencjalni użytkownicy i ich otoczenie mogli sprawdzić, czy i które urządzenia najlepiej będą spełniały swoje zadanie. 


Zawsze wspieramy naszych klientów, którzy mogą liczyć nie tylko na wyjaśnienie, ale także na zdalną pomoc w instalowaniu oprogramowania, konfigurowaniu, ustawieniach, tak, aby móc rozpocząć działania ze zakupionym u nas sprzętem lub oprogramowaniem. Jesteśmy jedyną taką wyspecjalizowaną firmą w Polsce, która sprzedaż łączy z fachową pomocą gwarancyjną i pogwarancyjną.


Po to jesteśmy, aby zarówno klienci z dużą wiedzą i umiejętnościami, jak i Ci stawiający pierwsze kroki technologiczne czuli, że trafili do odpowiednich ludzi.